Over de actie
Dit bestemmingsfonds is ter ondersteuning van hersentumor onderzoek van
Dr. Arnaud J.P.E. Vincent
Aandachtsgebieden:
Algemene hersentumorchirurgie
Wakkere operaties
Werkzaam bij:
Onderzoek
Samen verschil maken
Kanker is één van de grootste doodsoorzaken in Nederland. Patiënten zitten nu nog vaak onnodig lang in onzekerheid. Meer onderzoek is nodig om betere behandelingen mogelijk te maken. Om hogere genezingspercentages te creëren. Wetenschappelijk onderzoek wordt voor een groot gedeelte bekostigd uit donaties. Daarom is Stichting STOPhersentumoren.nl opgericht; We willen de best mogelijk zorg voor kankerpatiënten.
Onze missie:
Wij willen niet omgaan met kanker, wij willen genezing!
Stichting STOPhersentumoren.nl zet zich in voor hersenkanker. Onderstaand 9 jarig meisje, dochter van een patiënt, legt uit waarom; (klik op het plaatje)
"Het mag niet meer voorkomen dat bij het woord hersenkanker onherroepelijk het woord doodvonnis aan elkaar verbonden wordt."
Het donatieconcept van STOPhet.nl is uniek in zijn soort, want via de donatie knoppen op onze website gaan de donaties rechtstreeks en dus voor 100% naar de rekening van de kankerbestrijdingsstichting.
Donaties
Dr. Vincent heeft onze echtgenoot, papa, zoon, broer en zwager Steven tweemaal geopereerd. Steven heeft daardoor nog 'n aantal jaren bij ons kunnen zijn. Op 8 maart 2017 is hij helaas overleden. Uit zijn naam doneren wij.
Vorig jaar is mijn broer zijn zoon verloren.Gerrit had hersenstamkanker en mocht slechts 13 jaar worden. Het is vreselijk om je kind te moeten missen. Niks wordt ooit nog het zelfde en hij wordt iedere dag gemist. Hopelijk komt er ooit een medicijn tegen deze vreselijke ziekte.
Omdat mijn zusje, Marianne, 8 jaar geleden haar hersenen en hersenstam aan het Erasmus heeft gedoneerd voor onderzoek. Nu doneer ik u ipv Maarten die op een bijzondere manier aandacht heeft gevraagd voor onderzoeken naar kanker in het algemeen. Respect voor iedereen die zich zo hard inzet om onderzoeken mogelijk te maken. Succes met u onderzoek dr Vincent!
Ik hoop dat onderzoek leidt tot meer mogelijkheden om de ziekte onder controle te krijgen.
Meer onderzoek is zo belangrijk, hopelijk zal het in de toekomst veel mensen redden. Mijn vader kreeg geen kans, GBM 4, uit het niets 3 epileptische insulten em nog geen 10 weken later moest hij ons verlaten.... veel te jong.... Ik mis mijn vader nog elke dag. Ik hoop dat er veel geld binnenkomt!
Als je zelf kanker hebt gehad en Beter hebt mogen geworden ?, en om je heen al teveel dierbaren hebt verloren aan de ziekte weet je hoe belangrijk onderzoek naar de ziekte is. Onderzoek naar Hersentumoren draag ik extra een warm hart toe in de wetenschap dat je hier nog steeds niet van geneest.
Alle kleine beetjes helpen#latenwemassaaldoneren.
Een groot applaus voor het het hele team dat onlangs voor de tweede keer succesvol mijn zoon wakker opereeerde.
Mede dankzij dr. Vincent loop ik weer ‘vrolijk’ rond!
Zelf heb ik in september 2015 op 27 jarige leeftijd de diagnose GBM IV gehad. Ik vind het heel belangrijk dat er onderzoek naar hersentumoren wordt gedaan.
Als hersentumor patiënt ben ik blij met meer onderzoek zodat er voor ons meer behandeling mogelijk is. Heel veel succes met geld inzamelen!
Succes dr Vincent. Fijn dat u zich als arts hiervoor inzet! Ik denk dat u een goede artsonderzoeker zou zijn.
Onze bestemmingsfondsen
Zelf bepalen waar je donatie heen gaat
Onze donateurs maken meer hersentumor onderzoek mogelijk. Daarvoor kan algemeen gedoneerd worden, maar er kan ook zeer gericht gedoneerd worden via de daarvoor bestaande bestemmingsfondsen. Hiermee is het mogelijk om een donatie specifiek aan het onderzoek van een bepaalde soort hersentumor, een ziekenhuis of zelfs een hersentumor specialist te geven.
Wanneer je doneert aan een ziekenhuis of arts dan worden zij direct via een email hiervan op de hoogte gesteld. Een bij de donatie geplaatste opmerking wordt daarbij ook doorgestuurd.
100% voor St. STOPhersentumoren.nl
Laatste donaties
Dr. Vincent heeft onze echtgenoot, papa, zoon, broer en zwager Steven tweemaal geopereerd. Steven heeft daardoor nog 'n aantal jaren bij ons kunnen zijn. Op 8 maart 2017 is hij helaas overleden. Uit zijn naam doneren wij.
Ter nagedachtenis aan Gert den Haan