UMCU
Bestemmingsfondsen Open 3 Deelnemers

Dit bestemmingsfonds is ter ondersteuning van hersentumor onderzoek van

UMC Utrecht

Het UMC Utrecht is een universitair ziekenhuis. Er wordt dus zo veel als mogelijk wetenschappelijk onderzoek gedaan om nieuwe behandelingen te vinden, en bestaande behandelingen te verbeteren. Echter op het gebied van neuro-oncologie ontvangen wetenschappers weinig financiering. Dat remt ons in het ontwikkelen van nieuwe medicijnen en een betere behandeling.

Wij zouden het daarom zeer op prijs stellen als u onze donateur wordt, of als u voor ons gaat actie voeren. Dat kan met via deze actiepagina. Help ons om het UMC Utrecht bestemmingsfonds te vullen.

In het jaar 2019 hebben we uit dit bestemmingsfonds ontvangen een donatie van € 90.000,-  zie: https://stophersentumoren.nl/2019/the-imagit-project-individualized-models-for-astrocytic-glioma-immune-therapy

Tjalle Wassink
€ 25 3 months oud
Kerst 2022
Anoniem
€ 50 3 months oud
Astrid Van ‘t Hooft van Straalen
€ 1.275 5 months oud
Ter nagedachtenis aan Guus van ‘t Hooft
MSFU Sams geneeskunde studenten vereniging UMCU
€ 1.065 7 months oud
Ter nagedachtenis aan Mia Ketelaars-Swinkels
€ 875 9 months oud
Donaties gedaan ter nagedachtenis aan Mia Ketelaars-Swinkels als dank voor haar artsen in het UMC
Anoniem
€ 25 9 months oud
T Wassink
€ 525 1 jaar oud
Facebook fundraiser
T W
€ 10 1 jaar oud
Via rekeningnummer binnen gekomen voor Onderzoek UMCU Dr. Seute.
Anoniem
€ 50 1 jaar oud
Maryse Abendanon
€ 400 1 jaar oud
Deze is namens familie van Loon ter bevordering van hersenkanker onderzoek
Marjolein Nuvelstijn
€ 100 1 jaar oud
Super dankbaar voor alles wat het professionele UMC team voor mijn partner Wim tot nu toe heeft kunnen betekenen.
Anoniem
€ 1.250 1 jaar oud
Sanne Klein Wassink
€ 5.600 1 jaar oud
Met heel veel liefde doneren wij dit bedrag aan het team van dr Robe en dr Seute van het UMC voor meer onderzoek naar hersentumoren. We hopen dat er snel een betere behandeling komt en er niet zoveel prachtige mensen overlijden aan deze afschuwelijke ziekte.
Anne-Wil de Haan
€ 100 2 jaren oud
Anoniem
€ 50 2 jaren oud
John Klarenbeek
€ 2.500 2 jaren oud
Anoniem
€ 300 2 jaren oud
succes met onderzoek naar hersentumoren.
Anja Tukker
€ 25 2 jaren oud
Bettine Admiraal
€ 10 2 jaren oud
Kim De Rie-Snijders
€ 25 2 jaren oud
LCM Romer
€ 70 3 jaren oud
nagekomen donatie
L Romer
€ 410 3 jaren oud
R Ossendorp
€ 25 3 jaren oud
december donatie
R Ossendorp
€ 25 3 jaren oud
R Ossendorp
€ 25 3 jaren oud
via rekening stichting

Onze bestemmingsfondsen

bestemmingsfonds stophersentumoren

Zelf bepalen waar je donatie heen gaat

Onze donateurs maken meer hersentumor onderzoek mogelijk. Daarvoor kan algemeen gedoneerd worden, maar er kan ook zeer gericht gedoneerd worden via de daarvoor bestaande bestemmingsfondsen. Hiermee is het mogelijk om een donatie specifiek aan het onderzoek van een bepaalde soort hersentumor, een ziekenhuis of zelfs een hersentumor specialist te geven.

Wanneer je doneert aan een ziekenhuis of arts dan worden zij direct via een email hiervan op de hoogte gesteld. Een bij de donatie geplaatste opmerking wordt daarbij ook doorgestuurd.

UMCU Tussenstand: 0 STOPhet.nl Doel: 100.000,- 0%

Laatste donaties

Tjalle Wassink
€ 25 3 months oud
Kerst 2022
Anoniem
€ 50 3 months oud
Astrid Van ‘t Hooft van Straalen
€ 1.275 5 months oud
Ter nagedachtenis aan Guus van ‘t Hooft
Deel deze pagina via QR