Individuele acties overzicht

Meer informatie
Dit bestemmingsfonds is ter ondersteuning van hersentumor onderzoek van
Laaggradige hersentumoren
Samen verschil maken
Kanker is één van de grootste doodsoorzaken in Nederland. Patiënten zitten nu nog vaak onnodig lang in onzekerheid. Meer onderzoek is nodig om betere behandelingen mogelijk te maken. Om hogere genezingspercentages te creëren. Wetenschappelijk onderzoek wordt voor een groot gedeelte bekostigd uit donaties. Daarom is Stichting STOPhersentumoren.nl opgericht; We willen de best mogelijk zorg voor kankerpatiënten.
Onze missie:
Wij willen niet omgaan met kanker, wij willen genezing!
Stichting STOPhersentumoren.nl zet zich in voor hersenkanker. Onderstaand 9 jarig meisje, dochter van een patiënt, legt uit waarom; (klik op het plaatje)
"Het mag niet meer voorkomen dat bij het woord hersenkanker onherroepelijk het woord doodvonnis aan elkaar verbonden wordt."
Het donatieconcept van STOPhet.nl is uniek in zijn soort, want via de donatie knoppen op onze website gaan de donaties rechtstreeks en dus voor 100% naar de rekening van de kankerbestrijdingsstichting.
Donaties
Opdat vele mensen mij volgen om meer donaties op te halen voor hersentumoronderzoek.
Statiegeldactie jumbo Jan Altenburg Sint Nicolaagsa
Van de emballagezuil van de klanten van AH Overveen
Hopelijk brengt onderzoek je verder en worden er belangrijke stappen gezet!
Hopelijk kan er snel gestart worden met het onderzoek!
Emballage actie AH Floriande januari 2021
100% voor St. STOPhersentumoren.nl
Laatste donaties
Actie Truienverkoop bruisend leven
via rekening
Succes met het onderzoek , zo hard nodig